Obserwujący Instagram

Followersi instagram - pozyskaj realnych obserwujących

Obserwujący na instagramie to zdecydowanie wyznacznik naszego fejmu. Liczba followersów, którą posiadamy, definiuje, jak w rzeczywistości jesteśmy popularni. Im więcej obserwujących tym lepiej. Im bardziej aktywni, tym lepiej. Przyjrzyjmy się więc bliżej temu tematowi.

Dowiemy się zatem:

– jak rozpoznać realnych obserwujących

– jaki wpływ na reklamodawców ma ilość follow

– jak ominąć czas pozyskiwania followersów

Zaczynajmy 😉

 

 

 

Fałszywi a realni obserwatorzy

Na początek zajmijmy się sprawą typów followersów. Kupując obserwujących w niskich cenach lub od nierenomowanych firm możemy się nieźle naciąć. Oszczędzanie bowiem w branży praktycznie nigdy nie kończy się dobrze. Na instagramie ważna jest jakość. A jakość z ceną nie zawsze idzie w parze 🙂 Żeby to lepiej zobrazować, niżej znajdziecie odpowiedź.

Kupując follow w niskich cenach zazwyczaj są one kiepskiej jakości, nie mają zdjęć profilowych i najważniejsze… masowo znikają. I tutaj nie można źle tego interpretować: każdy obserwator może kliknąć unfollow. Kupiony, pozyskany, a nawet przypadkowy. Nikt w końcu nie ma wpływu na ich zachowanie. Jak jednak zminimalizować ryzyko? Zachęcamy do wypróbowania naszych kampanii reklamowych, w których pozyskamy w 100% realnych obserwujących na insta.

Spójrzcie na zaznaczone daty. To idealny przykład złej strategii lub kiepskiej jakości usług. Widzimy najpierw mocny wzrost, więcej niż 5000 follow, kilka dni stagnacji, nagły spadek 700 obserwatorów. Dzień później już kolejne 1700 wzrostu. Potem znowu stagnacja (nie wiemy, czy tak można to nazwać, ponieważ coś się jednak działo). +2000, a na sam koniec, wisienka na torcie, czyli… 4000 obserwujących w jedną dobę. Czy wygląda to wiarygodnie? Niezbyt. Dlaczego? Inna sprawa, jeżeli wzrost byłby równy (niekoniecznie mniejszy, jak można zobaczyć, profil i tak jest dosyć spory), a inna sprawa, jak 4000 followersów przybywa w dobę a wcześniej 700 spada.

obserwujący instagram

Pozyskaj realnych followersów

Współpracujemy z Instaid od 4 miesięcy. Efekty są niesamowite. Mamy realny, stabilny wzrost ruchu na naszym profilu. Z czystym sercem polecam!
Adam S
Designer
Instaid to strzał w dziesiątke! Żadna firma nie sprostała naszym wymaganiom marketingowym. Pełen profesjonalizm. Zostajemy tu na dłużej.
Michał P
CEO

Pozyskamy dla Ciebie w 100% realne obserwacje, które przydadzą się przy każdym typie profilu. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony. Dzięki naszej renomie, możesz być pewny, że zrobimy wszystko, żebyśmy zostali stałymi partnerami.

Dlaczego Instaid?

Terminowość

Gwarancja jakości

instagram followers

Ilość follow a zarabianie na instagramie

Nie będziemy się tu rozpisywać. U kogo na insta widzicie najwięcej reklamowanych przedmiotów, kosmetyków, usług? U największych influencerów w Polsce. To właśnie najwięksi influencerzy zarabiają ogromne pieniądze na IG dzięki współpracom z dużymi markami, które płacą niemałe pieniądze, aby Ci zareklamowali ich produkt. Nie będziemy rozwodzić się nad tym, ile konkretnie zarabiają. Czy zarabianie na instagramie to tylko współprace z firmami? Oczywiście, że nie. Dużo mniejszych influencerów płaci innym instagramerom za tak zwane crossy, czyli współprace, która ma pomóc w wybiciu profilu. I to też jest świetny sposób na wybicie się na insta: płacenie większym profilom za reklamę. Na pewno jednak nie jest to zbyt ekonomiczna opcja.

Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów

W instaid wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo profilu na instagramie. Jeżeli jesteś więc pewny, że chcesz powierzyć swoją kampanię reklamową profesjonalistom, zapraszamy do współpracy!

O nas

Instaid w liczbach

1 %
gwarancji
1 +
klientów
1 +
Profili

Obserwujący na instagramie - prosta recepta

Jesteśmy agencją marketingową z kilkuletnim doświadczeniem. Wiemy, jak ważne dla klienta jest bezpieczeństwo oraz skuteczność kampanii reklamowej. Pozyskamy dla Ciebie w 100% realnych followersów, dobrej jakości odbiorców. Nie kupuj fałszywych obserwujących z niepewnych źródeł. Zaufaj profesjonalistom.

Najczęściej zadawane pytania

Czy to bezpieczne?

Tak! Nasze promowanie jest w 100% bezpieczne. Gwarantujemy brak jakichkolwiek blokad poprzez nasze działania i metody.

Czy obserwujący zdobyci przez Was są realni?

Tak, pozyskujemy tylko realnych followersów na Twój profil IG. Nie ma żadnych powodów do obaw. Wiemy, co robimy.

Ile trwa realizacja zamówień?

Czas trwania kampanii reklamowych opisany jest w cenniku. Zamówienia dodajemy do realizacji zazwyczaj do 24h. W przypadku jakiegokolwiek problemu związanego z realizacją, prosimy o kontakt mailowy.

Czy coś jeszcze muszę robić podczas kampanii?

Teoretycznie, całą promocją zajmujemy się my. Praktycznie – oczywiście, trzeba dodać regularnie angażujący content z dobrymi opisami pod zdjęciami a także nie można zapominać o odpowiednim doborze hashtagów.