Jak zdobyć obserwujących na Instagramie? – Follow na Insta

Jak zdobyć followersów? Obserwujący instagram małym kosztem? Czy opłaca się kupować obserwujących? Czy follow na IG to ważny czynnik? Zapraszamy do przeczytania!

Pytanie, które zadaje sobie prędzej czy później każda osoba prowadząca profil na Instagramie. Niezależnie od tego, czy konto poświęcone jest fotografii artystycznej, ukochanemu zwierzakowi, modzie, jedzeniu, podróżom albo działalności firmowej – im więcej obserwujących na Insta, tym większy prestiż, zasięg, możliwości marketingowe i oddziaływanie na odbiorców. W Instaid.pl wiemy, jak zapewnić stały napływ followers Instagram i możemy Ci pomóc szybko zdobyć prawdziwych obserwatorów.

 

jak zdobyć obserwujących instagram

 

InstaId to agencja marketingowa która pomoże Ci zdobyć obserwujących na Instagramie.

Jak zdobywamy followersów?

Używamy najlepszych metod, dzięki czemu pozyskujemy 100% najlepszej jakości followersów na rynku. Nie zamierzamy nikogo przekonywać czym różnimy się od konkurencji – zachęcamy do sprawdzenia. 

 
 
 

Dlaczego media społecznościowe?

Wypadałoby raczej zapytać – a dlaczego nie? XXI wiek to czas niesamowitych społecznych przemian oraz związanej z tym zmiany trybu życia współczesnych nastolatków i osób dorosłych. Większość informacji wyszukujemy w Sieci, tam też robimy zakupy, zamawiamy jedzenie, niekiedy wykonujemy zleconą pracę, uczymy się i oczywiście czerpiemy pełnymi garściami z różnych form rozrywek. Media społecznościowe na czele z Instagramem są miejscem, które łączy miliony (a w skali światowej setki milionów) użytkowników. A setki milionów użytkowników to setki milionów odbiorców i fanów… Brzmi interesująco? A jeśli dodamy, że każdy obserwujący Instagram może być Twoim potencjalnym klientem?

 

jak zdobyć followersów na insta

 

Obserwujący Instagram? Nic prostszego! Skorzystaj z usługi zdobywania followersów IG na InstaId!

Obserwujący IG to skarb! Dlaczego właśnie Instagram?

Ponieważ obecnie to największa siła w social media, która przebija nawet Facebooka. To na Instagramie swoje profile mają najbardziej znani influencerzy na świecie, tutaj promują się czołowe globalne marki. Instagram to niesamowity marketingowy potencjał, który czeka na wykorzystanie. Jeśli szukasz sposobu na szybkie rozkręcenie biznesu i dotarcie do tysięcy odbiorców zainteresowanych Twoją ofertą, usługami, hobby, pasją lub po prostu ciekawych tego, co masz do zaoferowania, to Instagram może być prawdziwą trampoliną do osiągnięcia sukcesu.

 

Instagram Followers – moc oddziaływania

W Internecie nic nie ginie, a to co zostało tam wrzucone, powielane jest błyskawicznie w dziesiątkach, setkach, tysiącach kopii. Tym czymś może być Twój profil na Insta, gdzie zaprezentujesz swoją osobę, firmę, umiejętności. Moc oddziaływania tego społecznościowego medium jest naprawdę fascynująca, ale jeszcze bardziej zastanawia ogromny wpływ, jaki właściciele instagramowych profili, czyli po prostu influencerzy, mają na swoich odbiorców. Co ważne, absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby obserwujący Insta dotarli i do Twojego profilu. Potrzebujesz tylko cierpliwości, regularności, cierpliwości, rzetelności i… cierpliwości. No i jeszcze więcej cierpliwości. A jeśli jej nie masz? Cóż, możesz odpuścić i zrezygnować z marzeń o internetowej popularności albo już teraz skorzystaj z naszej pomocy i kup followersów. Ale od początku.

Jak zdobyć obserwatorów na Insta?

Jeśli masz w sobie ogromne pokłady cierpliwości, zacznij tak, jak zaczynały miliony kont przez Tobą: bądź aktywnym użytkownikiem Instagrama. Zastanawiając się nad tym, jak zdobyć followersów, trzeba sobie najpierw odpowiedzieć na inne pytanie: na jakich obserwujących IG mi zależy? Czy mają to być osoby z całego świata, czy tylko z Polski? Czy chcę trafić wyłącznie do osób zainteresowanych moją ofertą i tematyką, w której działam, moim hobby albo prezentowanymi zdjęciami, czy do każdego, kto polubi moją internetową działalność? Dopiero po odpowiedzi na te pytania można wyznaczyć ramy i zacząć pozyskiwać obserwatorów. To ważne, bo inaczej szuka się followersów z Polski – używając polskich hashtagów i posługując się w opisach zdjęć i wpisach polskim językiem, a inaczej obserwujących z całego świata, gdzie uniwersalnym językiem pozostaje angielski.

 

obserwujący instagram

Ciekawa zawartość to podstawa

Pierwszym krokiem jest zawsze aktywność. Martwy profil, na którym nic się nie dzieje lub wpisy są bardzo rzadko, nawet o szalenie ciekawej zawartości, nie ma co liczyć na sukces i popularność. Jeśli już zadbasz o regularność wpisów, koniecznie musisz się skupić na ich wartości i ciekawym przekazie. Obserwujący Insta lubią bowiem nie tylko interesujące zdjęcia, które przyciągają uwagę, zachwycają, skłaniają do refleksji i dzielenia się ze znajomymi, ale doceniają też ich ciekawe podpisy. Owszem – czasami za podpis wystarczy sama emotka, która wyraża więcej niż milion słów… ale innym razem emotka to za mało i ten milion jednak by się przydał. Pamiętaj, aby nie popełniać podstawowego błędu i w pogoni za ciekawą zawartością nie kraść cudzej własności! Jeśli nie jesteś autorem zdjęcia albo filmiku – musisz uzyskać zgodę na ich wykorzystanie lub przynajmniej podpisać prawdziwego autora.

Dbanie o followersów

Jednak równie ważne jak pozyskiwanie nowych fanów jest dbanie o tych, którzy już nam zaufali i lajkują nasze wpisy, zdjęcia, pomagają promować profil wśród znajomych. Żadni Insta followers nie chcą się czuć porzuceni, ignorowani lub traktowani gorzej, dlatego zawsze pamiętaj, aby przygotowywać dla fanów jakieś niespodzianki. Popularne są specjalne wpisy, zdjęcia, filmiki wrzucane np. po zdobyciu kolejnego progu w liczbie lajkujących profil. Nie zaszkodzi, gdy dodasz wtedy tematyczną fotkę i podziękujesz im za to, że są z Tobą i pomagają Ci się rozwijać. Możesz wziąć też udział w jakichś challenge’ach, jeśli uznasz je za wartościowe i ciekawe dla odbiorców oraz pasujące do Twojego profilu.

Brak czasu? Kup followersów!

A jeśli cierpliwości jednak Ci brakuje lub z jakiegokolwiek powodu nie możesz czekać dniami i tygodniami na nowych fanów? Tutaj z pomocą przychodzi instaid.pl czyli my, którzy wiemy, jak zdobyć obserwatorów w krótkim czasie bez żadnego ryzyka i z gwarancją, że to będą prawdziwe konta prowadzone przez realnych użytkowników. Niestety musimy wprost powiedzieć, że na rynku pełno jest firm i osób proponujących identyczną usługę, ale o znacznie gorszej jakości. Powód? Wykorzystują do pozyskiwania fanów automatyczne skrypty, a to nigdy nie kończy się dobrze. Po pierwsze jest szybko wyłapywane przez instagramowe algorytmy, a po drugie – co jest już gorszym ciosem dla promowanego profilu – tacy obserwujący błyskawicznie znikają, odklikując swoje polubienia.

instagram followers

Błyskawiczna realizacja i brak ryzyka

Dlatego jeśli szukasz wykonawcy, który zapewni Ci przypływ realnych followersów, kup obserwujących u nas. Zwłaszcza że nasze ceny nie należą do szczególnie wygórowanych, a w zamian zyskujesz gwarancję rzetelnie wykonanej usługi, stałych obserwatorów z prawdziwymi kontami i otwartą ścieżkę do zrobienia kariery na Instagramie. A wiesz, co jest w tym wszystkim najfajniejsze? Że prócz kliknięcia opcji zakupu, wybrania pakietu, opłacenia go i podania linku do swojego profilu (który trzeba ustawić na publiczny!), nie musisz robić nic więcej.

Serio!

Jesteśmy doświadczoną agencją marketingową, więc wszystko zrobimy za Ciebie i dla Ciebie. Pozyskamy followersów nawet w kilkadziesiąt minut od zakupu, a na koniec przyślemy dokładny raport z naszych działań. Masz pytania, wątpliwości, chcesz rozdzielić liczbę followersów na mniejsze jednostki i dodawać ich stopniowo? Nic prostszego – napisz do nas, a ustalimy wszystkie szczegóły i odpowiemy na każde pytanie. Wszystko po to, aby Twój profil wystrzelił w kosmos!

Średnia ocena klientów:
4.7/5

Zdobądź obserwujących:

Zdobądź
lajki:

Leave feedback about this

  • Rating