Jak zdobyć Lajki Instagram – Like na Instagramie

Jak zdobyć Lajki Instagram? Czy Like na Instagramie są opłacają? Po co nam te popularne polubienia, bądź mówiąc inaczej, serduszka na Insta?

Zamów kampanię i zdobądź lajki Instagram!

 

 

Dawno, dawno temu popularność wyznaczały… a zresztą, jakie to ma teraz znaczenie? XXI wiek przyniósł zupełnie nowe rozwiązania technologiczne, ale zmienił również sposób postrzegania popularności oraz metody jej zdobywania. To, co dla naszych dziadków a nawet rodziców było wyznacznikiem tej pierwszej, dzisiaj uważane jest często za przestarzałe i niemodne. Trendy w przeróżnych dziedzinach życia, od sposobu ubierania się, żywienia, rozrywki, spędzania wolnego czasu, po politykę czy zachowania społeczne wyznacza dzisiaj internet. A jeśli internet, to bezwarunkowo jego wyjątkowo popularna część: Instagram oraz like na Instagramie, które stały się bezapelacyjnym warunkiem bycia popularnym, znanym i sławnym.

Popularność mierzona lajkami na Instagramie

Ich siła społecznego oddziaływania jest tak duża, że zaczęły mieć nawet niebanalny wpływ na marketing, działania reklamowe oraz budowanie pozytywnego PR marek. Obecnie Instagram like pozwala wyznaczyć specyficzne standardy tego, na co zwracać uwagę, co jest ciekawe i interesujące, co powinno budzić refleksję lub zastanowienie, ale również wypromować jakiś produkt, usługę, osobę i to w tak ogromnych zasięgach geograficznych, że ich popularność wcale nie musi ograniczać się do jednego kraju!

 

Zespół InstaId pomoże Ci zdobyć lajki na Insta.

Chcesz zaistnieć? Zdobywaj like IG

Nie bez przyczyny czołowe światowe marki, koncerny, korporacje, firmy z pierwszych stron gazet, słowem – biznesowa śmietanka prowadzi silne działania marketingowe właśnie za pośrednictwem tego serwisu społecznościowego. Zdobywając kolejne lajki Instagram zdobywają nie tylko popularność, ale szalenie ważne zasięgi, czyli wpływ na coraz większe grono odbiorców. Rachunek marketingowy jest prosty: im więcej lajków pod zdjęciem czy wpisem, tym do większej grupy użytkowników on dotrze. A każdy użytkownik Instagrama to potencjalny klient, którego można zdobyć w banalnie łatwy sposób, angażując się jedynie w regularną działalność na Instagramie i zdobywając lajki na Insta. Firmy często wykorzystują w tym celu usługi takie jak nasza, bo wiedzą, że przynoszą one realne korzyści w bardzo krótkim czasie. Przepis na sukces w marketingu firmowym i osobistym w XXI wieku jest mało skomplikowany: wystarczą dobrze prowadzone media społecznościowe i grono stałych fanów, którzy aktywnie zaangażują się w nasz profil.

Jak zdobyć lajki na Insta?

Zasięgi to oczywiście jedno, ale samo zdobycie lajków pod zdjęciami wcale nie musi być takie proste. Jak bowiem przekonać naszych fanów, że warto kliknąć like na Insta i podzielić się naszym wpisem? Możesz zrobić to, co robi wiele profili: kup lajki na naszej stronie i poczekaj cierpliwie, aż zaczną się pojawiać pod wstawioną fotografią. Możesz też zadbać samemu o to, aby przybywały regularnie, co możesz osiągnąć na dwa sposoby: wstawiając ciekawą treść, która wzbudzi zainteresowanie i zmotywuje fanów do jej lajkowania oraz nieustannie promując swój profil, podejmując współpracę z innymi użytkownikami Instagrama, wstawiając tematyczne tagi itp. Sposobów na to, jak zdobyć like na Insta jest wiele, ale to od Ciebie zależy, który wybierzesz. A może warto połączyć kilka?

instagram like

 

Zastanawiałeś się kiedyś jak zdobyć Lajki IG? Przychodzimy z pomocą! Poprowadzimy dla Ciebie profesjonalną kampanię marketingową, która pomoże Ci zdobyć mnóstwo polubień na Instagramie.

Popularne treści przyciągają lajki

Jeśli szukasz prostych zasad, które wskażą Ci drogę do sukcesu na zdobywanie like na Insta, to niestety, ale nie ma złotego środka. Zawsze warto próbować robić to, co samemu uznalibyśmy za powód do polajkowania wpisu, a więc przede wszystkim ciekawą, popularną treść. Może to być zdjęcie wzbudzające silne emocje (najlepiej pozytywne, bo one zawsze przyciągają najwięcej lajków), autorski filmik pokazujący zabawną sytuację, wpis z poradą albo nawet zwyczajnym, ale dającym do myślenia cytatem. Warto przejrzeć też popularne hashtagi, które przyciągają najwięcej uwagi użytkowników Instagrama i jeśli pasują do naszego wpisu, użyć ich do jego oznaczenia.

Promuj profil…

Jeśli zadbasz o treść na swoim profilu z odpowiednimi hasztagami, to like IG powinny posypać się same. Jeśli tak się nie dzieje, spróbuj jeszcze innej metody, czyli promowania profilu. Roześlij go wśród znajomych, podziel się nim na forach tematycznych (o ile Twoje konto będzie poświęcone jakiejś konkretnej tematyce), w komentarzach na blogach i stronach www. Nie bój się pokazać innym, że prowadzisz taki profil – praktycznie wszyscy popularni influencerzy zaczynali od zera, bazując najpierw na garstce followersów. Pamiętaj, że im więcej obserwujących, tym automatycznie więcej lajków pod Twoimi fotkami i filmikami.

…albo kup like

Możesz też usiąść wygodnie w fotelu przed komputerem, odpalić ulubiony serial na Netflixie albo pograć w grę i zostawić nam zdobywanie like pod wpisami na Twoim profilu. Nie wierzysz? Na Instaid.pl wiemy, jak zadbać o szybkie lajki na Instagramie i zagwarantować, że nie znikną po kilku godzinach, co niestety często się zdarza u konkurencji. Dlaczego mamy pewność, że tak nie będzie? Ponieważ zapewniamy like z realnych źródeł, czyli od prawdziwych userów korzystających regularnie z Instagrama. Nie wyręczamy się botami i automatami, ani tym bardziej fałszywymi profilami, które serwis szybko wyłapuje i usuwa. 

lajki instagram

 

10 000 lajków z InstaId? Nie ma problemu! Nie mamy limitów jeśli chodzi o pozyskiwanie lajków na Instagramie.

Czego potrzebujesz?

Niewiele. W zasadzie kilka minut wolnego czasu, aby przejrzeć naszą ofertę, wybrać pakiet, który najbardziej Cię interesuje i kliknąć na przycisk „kup like”. 100 lajków pod jednym zdjęciem? 1000 polubień filmiku? A może chcesz rozdzielić pakiet na kilka różnych wpisów, aby wyglądały bardziej wiarygodnie? Dostosujemy się do Twoich wymagań, bo nam również zależy, abyś był w pełni zadowolony z naszych usług. Nieważne, czy prowadzisz firmę i chcesz ją wypromować w social mediach, czy zaczynasz jako początkująca fotografka lub modelka, która chce zaprezentować się szerszemu gronu odbiorców. Nasze usługi na zdobywanie like na Insta są dla każdego. Wystarczy chwila na wybranie pakietu, opłacenie go i przesłanie nam linków kierujących do wpisów, które mają zostać polubione. 

A ryzyko? Czy stracisz profil?

Nie stracisz absolutnie nic, nawet sekundy wolnego czasu, bo wszystkim się zajmiemy. Nie potrzebujemy dostępu do Twojego konta, hasła, danych osobowych ani imienia ulubionego zwierzątka. Nie ma też żadnego ryzyka, że Instagram zablokuje Twój profil widząc nagły przypływ like pod zdjęciami. Wręcz przeciwnie, tak gwałtowna popularność wpisów może przynieść nawet odwrotne działanie i algorytmy serwisu przychylniej spojrzą na Twoje konto promując je spośród milionów innych. Cały proces pozyskiwania i dodawania polubień jest w pełni bezpieczny; źródła like’ów są zdywersyfikowane, co pozwala z jednej strony na stworzenie szerokiej siatki odbiorców na całym świecie, z drugiej natomiast wybranie lajkujących tylko z jednego regionu. Więc zamiast martwić się blokadami, które nigdy nie nastąpią i zastanawiać nad tym, dlaczego mimo ciekawego contentu liczba like pod zdjęciami stoi w miejscu – po prostu kup lajki z instaid.pl i rozwiąż swój problem raz na zawsze. I to za niewielką cenę, która może przynieść błyskawiczne korzyści nie tylko w formie rosnącej popularności, ale i nowych klientów dla Twojego biznesu.

Leave feedback about this

  • Rating